CLUB NIEUWS, TICKET NIEUWS

ABONNEMENTEN: SEIZOEN 2024-2025

Den Beer is terug! Onder de noemer "eerste klas" beginnen we aan een nieuw hoofdstuk in ons groots paars verhaal. Het afgelopen seizoen was er één voor in de geschiedenisboeken, geschreven met een grote pen. Wat een jaar, wat een prestatie! Beerschot bruist, en dat zal heel 1A geweten hebben. Zijn jullie er ook bij?

Dit seizoen worden de tarieven aangepast. Vanwege de algemene stijging van kosten binnen onze werking, is Beerschot genoodzaakt om een prijsverhoging door te voeren. Aangezien Beerschot de afgelopen jaren geen grote verhogingen heeft doorgevoerd, maar nu, vanwege inflatie en voortdurende stijgende kosten, niet langer de huidige prijzen kan handhaven, hebben we besloten om marktconforme prijzen toe te passen. Daarbij werden de prijzen vergeleken met heel wat andere eersteklasseclubs.

Vanaf dit seizoen zullen ook verschillende nieuwe prijstypes worden geïntroduceerd. Zo zal er op elke tribune een 65+ tarief zijn, een volwassenentarief, een tarief voor jongvolwassenen onder de 23 jaar en een tarief voor minderjarigen onder de 18 jaar. Voor kinderen onder zes jaar blijft een abonnement gratis. Alle competitiematchen (ook eventuele play-offs) zitten inbegrepen in de abonnementen. Zo heb jij recht op 15 thuiswedstrijden in de reguliere competitie en tot 5 thuismatchen in de play-offs.

Huidige abonnees:

Onze huidige trouwe fans krijgen opnieuw voorrang. Die voorrangsperiode, werd zoiwaarin de huidige plek in het stadion voor een supporter gereserveerd staat, duurt van 15 april t.e.m. 5 juni. Fans die verlengen tijdens deze voorrangsperiode krijgen recht op een voordeeltarief. Op 6  juni vervallen alle niet-betaalde reservaties.

De verkoop van vrije plekken start op 8 mei. Er is dit jaar geen wisseldag voorzien. Als je als abonnee van plek wil wisselen kan je na 5 juni naar de ticket corner komen met jouw abonnement.

Open verkoop:

Vanaf 8 mei start de open verkoop. Hier gelden andere prijzen dan de voordeelprijs voor huidige abonnees. Alle vrije plaatse in het stadion zijn dan beschikbaar. 

Onderstaande prijzen zijn voor de reguliere competitie (15 thuiswedstrijden) inclusief eventuele play-offs  (5 thuiswedstrijden)

EXTRA VOORDELEN VOOR AL ONZE ABONNEES

 • Garantie op jouw vaste plaats bij 15 thuiswedstrijden in de reguliere competitie
 • Garantie op jouw vaste plaats bij 5 eventuele play-off wedstrijden (deze zitten inbegrepen in jouw abo en daar moet je dus niet voor bijbetalen)
 • Gratis ticket voor de Memorial Marc Steenackers
 • Voordeligste prijs per wedstrijd.
 • 13% korting in de fanstore gedurende het hele seizoen op vertoon van je abonnement (niet cumuleerbaar met andere acties)
 • Voorrang bij aankoop ticket in thuiswedstrijden Croky Cup.
 • Gratis toegang tot alle wedstrijden van de jeugd op uitzondering van het tweede elftal
 • Behoud van jouw eigen plaats voor de toekomst: voorrang bij verlenging abo 25/26

prAKTISCHE INFORMATIE

WANNEER AANKOPEN?

De abonnementenverkoop 2024-2025 start online op 15  april om 14u00.  

VOORRANGS- & VOORDEELPERIODE

Voorrangsperiode tot 05 juni 2024

Dit is de periode waarin de huidige abonnees 23-24 hun abonnement op hun huidige plaats kunnen verlengen zonder dat er iemand anders toegang heeft tot zijn of haar plaats. Deze periode loopt tot en met 5 juni. Dit is dezelfde periode waarin je kan  genieten van een vroegboekkorting. Die korting is enkel voor huidige abonnees. 

Op woensdag 5 juni om 23u59 vervallen alle niet-aangekochte reservaties, en sluit de verkoop van abonnementen voor twee dagen.

Op donderdag 6 juni en vrijdag 7 juni verwerken onze vrijwilligers de administratie en zal er ook geen verkoop zijn.

Op vrijdag 7 juni om 17u00 zullen alle beschikbare plaatsen worden opengezet voor verkoop. Ben je abonnee en wil je van plek wisselen? Dat kan in de ticket corner. Er is dit seizoen geen aparte wisseldag.

ANDERE FORMULES

Beerschot VIP
Onze abonneehouders met een VIP-formule worden persoonlijk gecontacteerd voor het verlengen van hun abonnement door onze commerciele cel. Ze hoeven daarvoor verder niets te ondernemen. Wanneer een VIP reeds over een digitaal account beschikt kan men deze zelf online verlengen. Prijzen voor vips zijn exclusief btw.

VOS
Onze abonneehouders met een VOS-formule (Vrienden van Het Olympisch Stadion) worden persoonlijk gecontacteerd voor het verlengen van hun abonnement. Ze hoeven daarvoor verder niets te ondernemen. 

Andersvaliden
Onze abonneehouders met toegang tot de andersvalidetribune kunnen de wedstrijden gratis bijwonen. Zij kunnen enkel fysiek in de ticket corner hun abonnement verlengen of aankopen. Neem daarvoor zeker jouw invaliditeitsdocument (minimum 60%) mee. Begeleiders van andersvaliden betalen €110.

Senior (65+)
Onze abonneehouders die ouder zijn dan 65+ krijgen vanaf dit seizoen een aangepast tarief. Zij genieten van een voordeel. 

-6 Jarigen
Onze jongste telgen van de Beerschotfamilie kunnen de wedstrijden gratis bijwonen. De ouders dienen zich aan te melden in de ticket corner met vertoon van de identiteitskaart van het kind. Daarmee kunnen zij een abonnement bekomen.

HOE KOOP JE JOUW ABONNEMENT ONLINE?

Vanaf 15/4 om 14u00 kan elke bestaande abonnee online zijn abonnement verlengen. Hieronder krijg je stap voor stap uitgelegd hoe je jouw abonnement voor 2024-2025 aankoopt. 

 • Surf naar ticketing.beerschot.be
 • Meld je aan op het platform met jouw mailadres en wachtwoord.
 • Klik op het abonnementsproduct
 • Er komt automatisch een pop-up met jouw huidige plaats.
 • Klik op het winkelmandje, op deze manier bevestig jij jouw huidige plaats. 
 • Nadat je je keuze hebt gemaakt, klik je op volgende. 
 • Selecteer jouw prijs  en een verzendmethode, per post komt er een meerprijs bij van €10,00 per abonnement, afhalen in de ticket corner is gratis.
 • Klik op samenvatting, er komt opnieuw een pop-up tevoorschijn. 
 • Controleer jouw gegevens.
 • Aanvaard de privacyvoorwaarden, indien je dat niet doet, kan je geen aankoop doen.
 • Klik op ‘betaal via CCV’. CCV is de naam van onze betalingsprovider. 
 • Klik op ‘ga verder met betalen’. Indien niet blijft je transactie in wacht staan. 
 • Klik op ‘ga naar online betaling’
 • Betaal jouw order om je aankoop af te ronden. 
 • Je krijgt een e-mail met bevestiging in je mailbox.
 • Verdere vragen? Aarzel niet en contacteer abonnementen@beerschot.be

Je kan ook jouw abo verlengen op volgende manier.

Hoe je je abonnement verlengt:

 • Log in en ga naar je account.
 • Ga naar de sectie "Koop beschikbare producten".
 • Kies het gewenste product (Abonnementen 2024-2025)  uit.
 • Om je abonnement te verlengen, klik op het winkelmandje naast "Abonnementen 2024-2025".
 • Bekijk een overzicht van al je abonnementen. Bevestig en koop elk abonnement afzonderlijk of samen door op het winkelmandje per abonnement te klikken en vervolgens op "Volgende" te klikken om de betaling te voltooien.
 • Check vervolgens per abonnement het juiste type in het aankoopoverzicht.
 • Scrol naar beneden en selecteer "Samenvatting".
 • Controleer de samenvatting van je bestelling en klik op "Bestellen" om door te gaan.
 • Je komt dan in de betaalmodule. Geef de wijze op hoe je wil betalen en voer deze uit.
 • Als de betaling correct is uitgevoerd ontvang je per e-mail een bevestiging. 
   

We helpen je graag verder, indien je problemen hebt kan je een e-mail sturen naar abonnementen@beerschot.be daar kan je met al je vragen terecht. Ons team vrijwilligers tracht je dan binnen de 24 uur te helpen. 

Vanuit de Pro League moet elk ticket of abonnement gepersonaliseerd worden. Met andere woorden: het abonnement of ticket moet op naam staan van de persoon waarvoor het ticket bestemd is. Als abonneehouder, kan je geen extra tickets of extra abonnementen aankopen op jouw eigen naam. Als je abonnementen of tickets wil toewijzen aan iemand moet deze persoon ook zelf in het bezit zijn van een account of dien je de gegevens in te vullen bij het personaliseren van het abonnement of ticket.

Online: Via ticketing.beerschot.be kan jij je abonnement makkelijk via je laptop of smartphone verlengen:

ChallengerPro League

1 K. Beerschot V.A. 50 pts
2 SK Lommel 48 pts
3 K.M.S.K Deinze 46 pts
4 F.C.V. Dender E.H 45 pts
5 Patro Eisden Maasmechelen 43 pts