Willem-Jan Van Huynegem, Beerschot-supporter in hart en nieren, is de oprichter van VHP Wegenbouw. Het logo van VHP zag je ongetwijfeld al voorbijkomen op de dakreclame van Tribune 3 of de LED-boarding. Daarnaast is Willem-Jan ook zaakvoerder van Verbeek Group, gespecialiseerd in gevelrenovaties.
Wim Herrijgers, bestuurder van Vasco Keukens, maakte zo’n 13 jaar geleden zijn intrede in de logefamilie van Beerschot, al is hij intussen al meer dan 20 jaar een gepassioneerde Beerschot-supporter. “Ik ben bij Beerschot terechtgekomen dankzij mijn vrouw, die al haar hele leven supporter is. Mijn eerste wedstrijd was de bekerfinale tegen Club Brugge. Sindsdien heb ik mijn hart verloren aan Mauve-Wit”, begint Wim.
Willem-Jan en Wim zijn twee vrienden met elk een indrukwekkend professioneel parcours. Beerschot brengt hen niet alleen als supporters en vrienden samen, maar ook op zakelijk vlak. Dit seizoen huren ze samen twee loges, met een uniek verhaal: “De loges bij Beerschot zijn echt bijzonder. De club laat ons volledig vrij om ze naar eigen wens in te richten. Wij zijn daarin nog een stap verder gegaan: we hebben letterlijk de muur tussen twee loges laten uitbreken om één grote loge te creëren. Zo kunnen we samen onze gasten ontvangen en hen met elkaar in contact brengen”, vertelt Willem-Jan.
“We willen netwerken koppelen aan een unieke beleving. De sfeer in het Olympisch Stadion is op zich al speciaal, maar met onze superloge wordt dat nog versterkt. We hebben onze eigen muziekinstallatie en sfeerverlichting voorzien, wat alles nóg gezelliger maakt. De klanten die we meenemen, komen telkens met veel plezier terug”, vult Wim aan.
Willem-Jan en Wim zijn bijzonder lovend over de persoonlijke aanpak bij Beerschot. "Het is fijn dat we zo nauw in contact staan met het commerciële team. Daardoor kunnen we op een constructieve manier samenwerken en is er veel meer mogelijk dan bij eender welke andere club”, zegt Willem-Jan. Wim knikt instemmend: “Inderdaad. Soms willen we de loge gebruiken doorheen de week voor een gesprek met een potentiële klant. Eén telefoontje volstaat om op het daar op het door ons gewenste moment gebruik van te maken. Dat maakt ons werk een stuk eenvoudiger en creëert nieuwe kansen.”
Kaj Schueremans, Commercieel Manager van Beerschot: “We kennen onze partners persoonlijk, waardoor we hen maatoplossingen kunnen bieden. Wat we voor Willem-Jan en Wim hebben gerealiseerd, is daar een perfect voorbeeld van. Zij kunnen hun klanten ontvangen precies zoals zij dat willen, in ons stadion”, en dat is precies de beleving waar we ook in ons B2B-luik garant voor staan. Want Beerschot da’s familie.