Overzicht van onze jeugdwedstrijden

Wedstrijdkalender Jeugd

Wedstrijdkalender van 26 januari tot 2 februari 2022

wo 26-01-2022 18:30 Beerschot V.A. El - Rc Hades Kiewit Hasselt El U8(H)A Vriendschappelijk Cmp: Universiteitsplein T3
wo 26-01-2022 18:30 Ksk Tongeren - Beerschot V.A. U8(H)B Vriendschappelijk Klein Veldje
           
za 29-01-2022 09:30 Beerschot V.A. A Niv.3 - K.F.C. Volh. Wintam Eikevliet A Niv.2 2-GEW. U7 -D- Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T2
za 29-01-2022 09:30 Beerschot V.A. B Niv.3 - Groenenhoek A Niv.3 2-GEW. U7 -A- Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T2
za 29-01-2022 09:30 Beerschot V.A. C Niv.3 - V.C. Mortsel O.G. A Niv.3 2-GEW. U8 -A- Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T2
za 29-01-2022 09:30 Beerschot V.A. D Niv.3 - Vc Wilrijk Niv.2 2-GEW. U12 -B- Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T3
za 29-01-2022 09:30 Beerschot V.A. C Niv.3 - K.V. Bonheiden A Niv.3 2-GEW. U13 -B- Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T3
za 29-01-2022 09:30 K.F.C. Broechem A Niv.3 - Beerschot V.A. D Niv.3 2-GEW. U10 -C- Kampioenschap Cmp: Broechem FC
za 29-01-2022 09:30 F.C. Oxford Hemiksem A Niv.2 - Beerschot V.A. D Niv.2 2-GEW. U11 -K- Kampioenschap Cmp: Rode Kruisplein
za 29-01-2022 09:30 Tor Deurne Pirates A Niv.2 - Beerschot V.A. C Niv.3-2 2-PROV. U11 -A- Kampioenschap Park Groot Schijn Deurne
za 29-01-2022 10:00 K. Ternesse V.V. Wommelgem A Niv.3 - Beerschot V.A. A Niv.3 2-PROV. U8 -C- Kampioenschap Cmp: Ternesse VV
za 29-01-2022 10:00 K. Ternesse V.V. Wommelgem B Niv.3 - Beerschot V.A. B Niv.3 2-PROV. U8 -D- Kampioenschap Cmp: Ternesse VV
za 29-01-2022 10:00 Lommel Sk A - Beerschot V.A. A U13 Elite 2 Kampioenschap Soevereinpark
za 29-01-2022 10:00 Lommel Sk - Beerschot V.A. U14 Elite 2 Kampioenschap Soevereinpark
za 29-01-2022 11:30 Beerschot V.A. A - Lommel Sk A U11 EliteReeks B- 1 Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T2
za 29-01-2022 11:30 Beerschot V.A. B - Lommel Sk B U11 Elite Reeks B- 2 Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T2
za 29-01-2022 11:30 Beerschot V.A. A - Lommel Sk A U12 Elite Reeks B- 1 Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T3
za 29-01-2022 11:30 Beerschot V.A. B - Lommel Sk B U12 Elite Reeks B- 2 Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T3
za 29-01-2022 13:00 Lierse Kempenzonen C Niv.3 - Beerschot V.A. C Niv.3-2 2-PROV. U10 -A- Kampioenschap Cmp: Oosterzonen FC
za 29-01-2022 13:00 Lommel Sk - Beerschot V.A. U18 Elite 2 Kampioenschap Soevereinpark
za 29-01-2022 14:00 Beerschot V.A. A - Lommel Sk U15 Elite 2 Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T2
za 29-01-2022 14:00 Beerschot V.A. - Lommel Sk U16 Elite 2 Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T3
           
zo 30-01-2022 09:30 Beerschot V.A. B Niv.3 - K.V.C. Westerlo B Niv.3 2-PROV. U15 -A- Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T2
zo 30-01-2022 09:30 Beerschot V.A. Niv.3 - K. Sint-Job F.C. A Niv.3-2 2-PROV. U17 -A- Kampioenschap Cmp: Universiteitsplein T3
zo 30-01-2022 10:00 K.V.C. Lille United A Niv.3 - Beerschot V.A. C Niv.3 2-PROV. U12 -A- Kampioenschap Sportcentrum Balsakker
zo 30-01-2022 10:30 K. St.-Truidense V.V. - Beerschot V.A. U7(H) Vriendschappelijk Jeugdcentrum Seminarie
zo 30-01-2022 10:30 K. St.-Truidense V.V. - Beerschot V.A. U8(H)Elite A Vriendschappelijk Jeugdcentrum Seminarie
zo 30-01-2022 10:30 K. St.-Truidense V.V. - Beerschot V.A. U8(H)Elite B Vriendschappelijk Jeugdcentrum Seminarie
zo 30-01-2022 11:15 K. Ternesse V.V. Wommelgem A Niv.3-2 - Beerschot V.A. B Niv.3 2-PROV. U13 -A- Kampioenschap Cmp: Ternesse VV
zo 30-01-2022 11:15 Beerschot V.A. ELU10 - ELU9 + mix beide ploegen ELU10/ELU9 Vriendschappelijk Cmp: Universiteitsplein T3
zo 30-01-2022 11:15 ELU9 - Testers ELU9 ELU10 - ELU9  ELU9 Vriendschappelijk Cmp: Universiteitsplein T3
           
ma 31-01-2022 20:00 Beerschot V.A. - K.V. Oostende U21 Gr2 Kampioenschap Cmp: FC Kontich
           
wo 02-02-2022 18:00 K.V. R.S. Waasland-Sk Beveren A - Beerschot V.A. A U15 Elite 2 Kampioenschap Cmp: Freethielstadion

XIII teamwear

ontdek onze webshop