JEUGD NIEUWS, CLUB NIEUWS

Start trainingen seizoen 2020-2021 + informatie

Het vorige seizoen werd jammer genoeg op een abrupte manier stopgezet.  In tussentijd hebben we niet stilgezeten om onze jeugdwerking te optimaliseren.  De komende dagen en weken ligt er nog heel wat werk op de plank zodat we klaar zijn om al onze spelers te ontvangen voor de start van het nieuwe seizoen.  De lange break heeft er ook bij jullie ongetwijfeld voor gezorgd dat het enthousiasme door het dak vliegt om er terug aan te beginnen.  Hieronder vinden jullie al de data met de start van de trainingen.  Alle andere info en details krijgen jullie via Prosoccerdata in de mailbox.

 

Provinciale en Gewestelijke zuil: trainingen starten vanaf 4 augustus

Elite U9-U12: trainingen starten vanaf 22 juli

Elite U13-U16: trainingen starten vanaf 15 juli 

Elite U18-U21: trainingen starten vanaf 15 juli

Jupiler Pro League

1 Club Brugge 76 pts
2 R. Antwerp F.C. 60 pts
3 RSC Anderlecht 58 pts
4 KRC Genk 56 pts
5 KV Oostende 53 pts

XIII teamwear

ontdek onze webshop