De thuiswedstrijd tegen Cercle Brugge was een blij weerzien voor onze logehouders. De laatste keer dat ze een competitiewedstrijd konden bijwonen was op 17 oktober vorig jaar, de spetterende 6-3 zege tegen STVV. Nu zaterdag, 280 dagen later, voelde voor velen dus aan als thuiskomen. “We zijn enorm blij om er weer bij te zijn!”
Geert Siebens, Business Development Manager bij Siebens Spoorbouw, kijkt uit naar het nieuwe seizoen. Na een jaar vol onzekerheid en zonder voetbal in het stadion, is hij blij dat hij zijn vertrouwde logeplekje weer kan innemen. “Ik ben al negen jaar logehouder, van voor het faillissement nog, dus dit voelt een beetje aan al thuiskomen. Hopelijk nu voor een heel seizoen!”
Naast het voetbal hoopt Geert ook de bedrijfsvoordelen van zijn loge opnieuw volop te benutten. “Ik nodig bijna altijd klanten uit om een wedstrijdje mee te pikken. Zo onderhouden we een goede relatie en leer je elkaar ook eens op een andere manier kennen. Ik sta er ook op dat hun partner meekomt. Vroeger kwam de man vaak alleen, maar ik vind het toch heel belangrijk dat de vrouw er ook bij is!” (Lees verder onder de foto)