A-KERN NIEUWS

Beerschot kondigt nieuwe managementstructuur aan: Steve Nuyts is de nieuwe CEO.

Beerschot is verheugd om een reorganisatie van zijn managementstructuur aan te kondigen, volgend op de vernieuwde samenstelling van de Raad van Bestuur. Deze veranderingen zijn gericht op het verbeteren van besluitvorming en het versterken van corporate governance binnen de club.
Vanaf 28 november 2024 bestaat de Raad van Bestuur uit de volgende vier leden:
•    Selahattin Baki – Voorzitter
•    Luc Neefs
•    Oliver Seitz
•    Ahmed Afify

Dit leiderschapsteam weerspiegelt Beerschot’s focus op strategische planning en efficiënte operaties om de club vooruit te helpen. Naast de veranderingen in de Raad van Bestuur is Beerschot verheugd om de volgende benoemingen binnen het managementteam van de club aan te kondigen:
•    Steve Nuyts zal de rol van Chief Executive Officer (CEO) op zich nemen en volgt daarmee Thorsten Theys op. Steve brengt een achtergrond mee als transactioneel advocaat met voetbalexpertise. De afgelopen maanden speelde hij een belangrijke rol in het verbeteren van de corporate governance van de club in zijn vorige functie als advocaat. Zijn achtergrond en ervaring zullen Beerschot helpen naar de volgende fase.

•    Murat Akin zal de functie van Sporting Director overnemen van Benjamin Ehresmann. Murat’s uitgebreide ervaring in internationale scouting en speler transfers vormt een sterke aanwinst voor de club. Zijn expertise zal een belangrijke rol spelen in het realiseren van Beerschots sportieve ambities.

Beerschot spreekt zijn oprechte dank uit aan Thorsten Theys en Benjamin Ehresmann voor hun toegewijde bijdragen aan de club en wenst hen veel succes in hun toekomstige ondernemingen.

Onze nieuwe CEO is enthousiast om aan dit avontuur te beginnen: “Ik ben zeer trots om deel uit te maken van deze fantastische club. Ik volg Beerschot al enkele maanden op de voet en heb de club geadviseerd in het verbeteren van haar corporate governance. Voetbal heeft altijd een belangrijke rol gespeeld in mijn leven. Het Antwerps voetbal heb ik steeds van zeer dichtbij gevolgd met vrienden en kennissen langs beide kanten. Laten we beginnen om deze week 2 goede resultaten te behalen en onze rivalen van Deurne een slechte zondagmiddag te bezorgen”, besluit de nieuwe CEO.

Deze nieuwe structuur vormt een belangrijke stap voor Beerschot terwijl we voortbouwen op onze rijke geschiedenis en werken aan succes, zowel op als naast het veld. De club heeft vertrouwen dat het nieuwe leiderschapsteam zal helpen de doelen te bereiken en de waarden te behouden die Beerschot kenmerken.

Voor mediavragen, gelieve contact op te nemen met Bram Vaesen (bram.vaesen@beerschot.be).